Kurumsal Risk Yönetimi Modülü

Kurumsal Risk Yönetimi Modülü

Kurumsal Risk Yönetimi Modülü

Kurumsal risklerinizi yönetebileceğiniz bir platform sunuyoruz.

Kurumsal risk yönetimi modülümüz ile kurumunuzda ortaya çıkabilecek farklı konulardaki riskleri ister ayrı ayrı isterseniz tek bir ortamda yönetebileceksiniz.

Standartlara ve/veya mevzuata göre kurumsal riskleriniz yönetmek için ister risk metodolojinizi yeniden tasarlayın isterseniz de mevcut metodolojinizi kullanın. Kurumsal Risk yönetim modülümüz her iki durumda da sizlerin isteklerini karşılamak için tasarlandı.

Risk girişleri için ekranlarını kendiniz tasarlayarak son kullanıcıya kadar yönetilebilir ve kullanıcı dostu bir yapı oluşturmak sizin elinizde.

Yeni eklenen riskleri görmek, kabul edilemez risk durumlarınızı sürekli izlemek, riskler konusunda değişlikler meydana geldiğinde otomatik uyarılar almak ve risk planlarınız ile ilgili takviminizin eşzamanlı çalışmasını sağlıyoruz.

Mevcut durumda kurumunuz bünyesinde bir risk izlemesi mevcut değil ise Kurumsal risk yönetimi modülümüz ISO 31000 Risk yönetim prensiblerini benimsemiş risk analizi ve işleme fırsatlarını sizlere örnek olarak sunuyor.